PL EN
claim_pl

Diagnostyka

Strona główna Diagnostyka

Klinika PROVITAL oferuje Państwu ogromny wybór badań laboratoryjnych – 820 rodzajów testów dostępnych także bez skierowania od lekarza.
Dzięki współpracy z największą siecią laboratoriów medycznych w Polsce DIAGNOSTYKA, nasza klinika nie tylko wykonuje szereg różnorodnych badań, ale także może zaoferować Państwu bardzo wysoką jakość i dokładność – co w przypadku badań, gdzie ceną jest zdrowie pacjenta jest bardzo ważne. Większość badań wykonujemy z jeden próbki krwi pobieranej przez nasz wykwalifikowany personel – co pozwala Państwa zaoszczędzić znaczną ilość czasu i zminimalizować ilość nakłuć.
Dzięki temu, że pobrane próbki bardzo szybki trafiają do laboratorium gdzie poddawane są profesjonalnej i szczegółowej analizie wyniki dostępne są zazwyczaj już drugiego dnia.
W trosce o nasze dzieci.


Zdajemy sobie sprawę z tego, że badania krwi wywołują u dzieci dużo negatywnych emocji. W związku z tym, nasz personel został specjalnie przeszkolony pod kątem pobierania krwi od dzieci.
Nasi pracownicy dzięki odpowiedniemu podejściu, potrafią w znacznym stopniu zmniejszyć poziom stresu i strachu u dzieci – co powoduje, że dzieci łagodniej przechodzą proces pobrania krwi.