PL EN
claim_pl

Klinika

Strona główna Klinika

Szanowni Państwo.

 

Chcieliśmy Państwa serdecznie powitać w klinice PROVITAL.

 

Provital to miejsce, w którym fachowa kadra lekarzy zatroszczy się o Twoje zdrowie. Jako klinika lekarsko-stomatologiczna, oferujemy profesjonalną opiekę medyczną dostosowaną do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Nie bagatelizujemy żadnego przypadku – zawsze służymy radą i szybką diagnostyką, proponując najbardziej optymalny program leczenia.

Oferujemy szeroki zakres badań diagnostyczny oraz dysponujemy zaawansowanym sprzętem. To wszystko w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych lekarzy skutkuje trafnie postawioną diagnozą. A od właściwego rozpoznania rozpoczyna się skuteczne leczenie. Leczenie, które postawi Cię na nogi i zapewni szybki powrót do zdrowia.

Mamy świadomość, że wizyty lekarskie nie zawsze przyjemnie się kojarzą. Nasza przychodnia stara się jednak zerwać z tym stereotypem. Dokładamy wszelkich starań, by pacjent czuł się w naszych murach komfortowo. Nasi lekarze stwarzają przyjazną atmosferę, w której wszelkie obawy i lęki znikają. Pojawia się poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że nam możesz zaufać.

Provital – wyjdziemy Ci na zdrowie !!!

 


Nasza klinika mieści się w Warszawie, przy ulicy Brazylijskiej 13 w dzielnicy Praga Południe.

Serdecznie zapraszamy, poznajmy się!